10 soovitust, mis võivad muuta su päeva produktiivsemaks ja nauditavamaks:

 • “Mida iganes sa täna teed, tee seda südamest ja täie pühendumusega. See muudab su päeva produktiivsemaks ja nauditavamaks ning toob kaasa suurepäraseid tulemusi homme.”
 1. Alusta hommikut rahulikult: Ärka natuke varem, et sul oleks aega alustada hommikut rahulikult. Võid teha mõned venitusharjutused, mediteerida või nautida aeglast hommikusööki, et päevale rahulikult ja positiivselt alustada.
 2. Sea eesmärgid päevaks: Mõtle, mida sa täna saavutada tahad. Sea endale selged eesmärgid ja prioriteedid ning keskendu nende saavutamisele.
 3. Tee nimekiri ülesannetest: Koosta nimekiri kõigist ülesannetest, mida täna teha soovid. See aitab sul järjestada oma tegevused ja tagab, et midagi tähtsat unustamata jääks.
 4. Liigu rohkem: Leia aega füüsiliseks aktiivsuseks. Võid minna lühikesele jalutuskäigule, teha venitusharjutusi või leida mõni muu viis, kuidas liikuda. See annab sulle energiat ja aitab stressi leevendada.
 5. Võta vaheaegu: Ära unusta võtta aeg-ajalt lühikesi pause. See aitab sul keskenduda ja taastada energiat.
 6. Ole tänulik: Leia hetk, et mõelda asjadele, mille üle oled tänulik. See aitab sul luua positiivset meeleolu.
 7. Kontakteeru sõprade ja perega: Helista või saada sõnum mõnele sõbrale või pereliikmele. Sotsiaalsed suhted on olulised ja see võib tuua naeratuse suule.
 8. Õpi midagi uut: Proovi midagi uut või harjuta mõnda oskust, mida soovid arendada. Olgu selleks siis uus retsept, keel või muu hobi.
 9. Lõbutse: Ära unusta lõbutseda ja teha midagi, mis sind rõõmustab. See võib olla raamatu lugemine, muusika kuulamine või midagi muud, mis sind naerma ajab.
 10. Hoolitse enda eest: Ära unusta hoolitseda enda eest. Joo piisavalt vett, söö tervislikult ja puhka piisavalt.

Iga päev on uus võimalus teha midagi head ja nauditavat. Proovi neid soovitusi ja tee oma päev eriliseks!