Korrastusteenuste hinnad

2024. aasta

Konsultatsioon
40 € / tund või eraldi kokkulepitud paketi hind.

20 € / tund veebikonsultatsioon või eraldi kokkulepitud paketi hind.

Esmane telefonikonsultatsioon ja kliendikülastus

Tasuta, tellides järgmistest pakettidest:

3h korraldus: 165 eur
6h korraldus: 265 eur

Koolitused, kursused, õpitoad ja vestlusringid – Kokkuleppel

Vajad abi kaose taltsutamisel? Kraami on kogunenud liiga palju ja ei tea, kust ja kuidas alustada?

Võta minuga ühendust +372 51 84 690 ja taastan su meelerahu ning teen ruumi igapäevastele unistustele!

Arveldusküsimused käsitletakse lepingus,
mis sõlmitakse esimesel visiidil.

Loobudes ebavajalikust, teeme ruumi olulisele!

Kodu on minu jaoks maailma tähtsaim paik. See on koht, kus saame olla iseendaga, lõõgastuda ja leida rahu. Hästi korraldatud kodu on meie varjupaik, kus ammutame jõudu igapäevaeluks. Minu unistus on, et igaühel oleks võimalus kogeda kodu võlu ja luua unustamatuid hetki.

Las ma aitan sul neid unistusi teoks teha!

Mõnikord on vaja vaid väikest muutust, et elus midagi suurt saavutada. Konsultatsioon võib olla just see samm õiges suunas. Väiksed asjad võivad tuua suuri muutusi. Aitan leida sulle sobiva lahenduse ja juhendan sind projekti alustamisel.

Konsultatsiooni saab korraldada telefonitsi, e-posti teel või piltide vahendusel neutraalses keskkonnas.

Professionaalse korrastajana suudan tuua selguse ka kõige segasemates olukordades. Koos saame taastada korra ja süsteemi, muutes igapäevaelu loogilisemaks ja nauditavamaks.

Mida teenuse hind sisaldab

Hind sisaldab kliendikülastust sinu kodus, tööplaani koostamist koos eesmärkidega ja töö teostust. Vaatan üle korrastamist vajavad ruumid ja paigad. Planeerin mida teha, sean eesmärgid ja lepime sinuga kokku ajakava.  Saad paremad näpunäited alustamiseks, tellimisnõuanded ja juhtnöörid korrastamiseks. Teenuse sisse kuulub sinu poolt annetusele antud esemete ja asjade TASUTA äraviimist Uuskasutuskeskusesse.

Mida teenuse hind EI SISALDA

Teenuse hind ei sisalda hoiustamistarvikuid ega sildistamist, kuid need on võimalikud lisateenusena eelneval kokkuleppel ning sel juhul lisatakse kulud lõpparvele.

Korrastamissessiooni edukaks teostamiseks varu aega ja professionaalse korrastaja soovitatud vahendid (nt suured kilekotid, karbid, kastid, riiulid jm).

Tühistamine

  • Tühistamine tuleb teha 24 tundi enne planeeritud aega telefonisõnumi või e-maili teel
  • Ilma tühistamiseta tuleb tasuda kokkulepitud tunnid ja hind

Professionaalne korrastaja on seotud ametisaladuse hoidmisega ning töö tehakse alati kliendi tingimustel. Kuulun Soome Professionaalsete Korrastajate  Ühingusse https://www.ammattijarjestajat.fi/koulutetut-ammattijarjestajat/viro/ ja tegutsen vastavalt Professionaalsete Korrastajate eetilistele juhistele https://www.ammattijarjestajat.fi/koulutetut-ammattijarjestajat/ammattijarjestajien-eettinen-ohj/