Korrastusteenuste hinnad

2023. aasta

Konsultatsioon
40 € / tund või eraldi kokku lepitud paketi hind.

Esmane kliendikülastus
Tasuta, tellides järgmistest pakettidest:

3h korraldus: 165 eur
6h korraldus: 265 eur

Vajad abi kaose taltsutamisel? Kraami on kogunenud liiga palju ja ei tea, kust ja kuidas alustada?

Võta minuga ühendust +372 51 84 690 ja taastan su meelerahu ning teen ruumi igapäevastele unistustele!

Arveldusküsimused käsitletakse lepingus,
mis sõlmitakse esimesel visiidil.

Loobudes ebavajalikust teed ruumi olulisele!

Minu jaoks on kodu kõige tähtsam koht maailmas. Kui kodu on kutsuv, lõõgastav ja rahustav, muutub see turvaliseks baasiks – hingetõmbeajaks. Selline kodu annab jõudu igapäevaelu elada. Minu unistus on, et kõigil oleks võimalus nautida kodus suurepäraseid ja meeldejäävaid hetki, mis ei unune kunagi.

Teeme koos sinuga unistused teoks!

Vahel piisab muutuseks vähesest. Konsultatsioon võib siis olla sinu jaoks õige lahendus. Mõnikord võivad väikesed asjad palju muuta. Aitan leida õige lahenduse ja aidata sul alustada oma projektiga.

Konsultatsiooni saab teha ka telefoni või meili teel, eemalt või neutraalses keskkonnas piltide abil.

Mida teenuse hind sisaldab

Hind sisaldab kliendikülastust sinu kodus, tööplaani koostamist koos eesmärkidega ja töö teostust. Vaatan üle korrastamist vajavad ruumid ja paigad. Planeerin mida teha, sean eesmärgid ja lepime sinuga kokku ajakava.  Saad paremad näpunäited alustamiseks, tellimisnõuanded ja juhtnöörid korrastamiseks. Teenuse sisse kuulub sinu poolt annetusele antud esemete ja asjade TASUTA äraviimist Uuskasutuskeskusesse.

Mida teenuse hind EI SISALDA

Teenuse hind ei sisalda hoiustamistarvikuid ega sildistamist. See kõik on võimalik eelneval kokkuleppel ja sel juhul lisatakse summa lõpparvele.

Korrastamissessiooni edukaks teostamiseks varu aega ja professionaalse korrastaja soovitatud vahendid (nt suured kilekotid, karbid, kastid, riiulid jm).

Tühistamine

  • Tühistamine tuleb teha 24 tundi enne planeeritud aega telefonisõnumi või e-maili teel
  • Ilma tühistamiseta tuleb tasuda kokkulepitud tunnid ja hind

Professionaalne korrastaja on seotud ametisaladuse hoidmisega ning töö tehakse alati kliendi tingimustel. Kuulun Soome Professionaalsete Korrastajate  Ühingusse https://www.ammattijarjestajat.fi/koulutetut-ammattijarjestajat/viro/ ja tegutsen vastavalt Professionaalsete Korrastajate eetilistele juhistele https://www.ammattijarjestajat.fi/koulutetut-ammattijarjestajat/ammattijarjestajien-eettinen-ohj/