Teen ruumi igapäevastele unistustele

Avasta uus tee lihtsuse ja selguse poole!

Kas oled kunagi mõelnud, miks meil on nii palju asju? Need asjad on seal selleks, et toetada meid igapäevaelus, inspireerida, lohutada ja meelde tuletada olulisi sündmusi. Ent siin peitub huvitav paradoks: liiga palju asju või puuduv säilitussüsteem võib kiiresti kaose tekitada ja vastupidist tulemust saavutada.

Kui sa oled kogenud hetki, kus tundub, et kraami on lihtsalt liiga palju ja vajalikke esemeid on võimatu üles leida, siis tead, millest jutt käib. Mõnikord võib olukord muutuda nii segaseks, et kaos hakkab halvama igapäevaelu ja tunned, et puudub energiat korraldamiseks. Kõike tundub korraga nii palju ja mõnikord tundub isegi kõige lihtsam mitte midagi ette võtta. Ja see sama rutiin kordub iga päev.

Kui sa kolimise ajal mõtiskled, kui palju rohkem ruumi tekib, kui pooled asjadest on kadunud, siis ehk peaksid ehk kaaluma: “Miks mitte juba praegu korrastada, nautides selles eluruumis lihtsust ja selgust?”

Muuda kaos korraks ja korrastame koos!

Korrastamine toob selgust ja lihtsust sinu ellu

Professionaalse korrastajana saan aidata sul luua kodu, mis on lihtsalt hooldatav ja korrastatud. Koos vaatame läbi kõik korrastamisega seotud probleemid sinu kodus ning koostame plaani, mis teha asjadega, mida saaks ära visata, taaskasutada või heategevuseks annetada. Kui projekt on lõpetatud, saad täieliku ülevaate oma kapi sisust ja tead täpselt, kust leida iga eset!

Mõnikord piisab vaid mõnest korrastusseansist, mis motiveerivad sind iseseisvalt oma kodu korrastama. Kuid mõnel juhul võib kraami olla kogunenud nii palju, et vajad professionaalse korrastaja abi mitme korrastuskorra vältel. Sel juhul on mõistlik koostada pikaajaline plaan, näiteks teha üks kord kuus või keskenduda korraga ainult ühele toale, et töö ei muutuks liiga koormavaks.