Teen ruumi igapäevastele unistustele

Meil on palju asju. Kõik need asjad on selleks, et meid igapäevaelus toetada, inspireerida, lohutada või olulisi sündmusi meelde tuletada. Samas liiga palju asju või halb säilitussüsteem tekitab kiiresti kaose ja põhjustab vastupidist.

Tõenäoliselt on sulle tuttav olukord, kus kraami tundub olevat liiga palju ja midagi ei leia üles. Mõnikord läheb olukord nii kaugele, et kaos on halvamas igapäevaelu ja korrastamiseks energiat ei ole. Kõike on korraga liiga palju ja ei tea, kust alustada ning lihtsam on mitte alustadagi. Ja sama olukord kordub iga päev.

Liiga sageli vaatavad inimesed kolimise ajal, kui palju ruumi tekib, kui pooled asjadest on kadunud… ja siis imestatakse: mh, see on tegelikult väga kena maja… miks me kolime? Miks mitte korrastada seda juba siis, kui selles elad?

Korrastamine muudab su elu selgemaks ja lihtsamaks

Professionaalse korrastajana saan aidata sul luua lihtsalt hooldatava kodu. Vaatame koos läbi sinu kodus olevad korrastamisega seotud probleemid. Mõtleme koos sinuga, mida saaksime asjadega teha, mida ära visata, taaskasutada või heategevuseks annetada. Kui ma projekti lõpetan, saad teada, mis on su kapis ja milliselt riiulilt leiad igal eseme!

Mõnikord piisab vaid mõnest korrastusseansist ja see motiveerib juba iseseisvalt oma kodu korrastama. Mõnikord võib seevastu kraami olla kogunenud nii palju, et professionaalse korrastaja abi läheb vaja rohkem kui üks kord. Siis on mõttekas teha pikemaajaline plaan ja teha seda näiteks üks päev kuus või lihtsalt ainult üks tuba korraga, et töö ei läheks liiga raskeks.