Korralooja Ülle Tammik

Koos Korraloojaga meelerahu suunas

Olen professionaalne korrastaja Ülle Tammik  – kirglik korrastaja ja süsteemilooja. Korraldamine, koristamine ja süstematiseerimine on olnud minu kirg juba lapsena. Kirest kodude ja lihtsama igapäevaelu vastu sündis ka Korralooja. Ma naudin  inspireerimist ja motiveerimist. Minu kutsumus on aidata inimestel luua korda ja süsteemi oma eludes.

Minu jaoks on kodu korrastamine rohkem kui lihtsalt puhtuse ja korra hoidmine – see on viis tagada, et igapäevaelu sujuks ladusalt ja me saaksime keskenduda olulistele asjadele ning leida aega iseendale. Minu eesmärk ei ole seada standardit selle kohta, kuidas peaksid asjad välja nägema, vaid luua süsteemid, mis vastavad sinu vajadustele ja aitavad saavutada meelerahu.

Olen näinud, kuidas korra loomine kodudes toob kaasa positiivseid muutusi inimeste igapäevaelus. Korras kodu annab jõudu ja värskendab meeli, muutes eesmärkide seadmise lihtsamaks ja elu nauditavamaks. Minu eesmärk on olla sinu isiklik korrastaja ja toetaja, kes aitab sul langetada otsuseid ja vabaneda ebavajalikust.

Vahel piisab väikesest „sõbralikust müksust“, et tegutsema hakata. Olen alati klientidele öelnud, et minu töö ei ole tekkinud olukorra arvustamine, aga ma ei ole ka asendusema, kes ei maini mõnda karmi tõde.

Nelja lapse emana ning täiskohaga töötades ja õppides on organiseerimisoskus minu jaoks hädavajalik, et säilitada tasakaal ja vältida igapäevakaosest üleujutamist. Olen õppinud, et asjade korras hoidmine annab turvatunde ja võimaldab rohkem aega spontaansuseks ning ootamatusteks.

Minu moto on “lase vabaks,” sest usun, et igaüks suudab muuta oma elu, kui teab, mida soovib, ja on valmis muutma mõttemustreid. Olen kogenud elus palju kaotusi, kuid need on õpetanud mulle hindama suuri muutusi ja inimestevahelisi suhteid.

Professionaalse korrastaja koolituse olen läbinud Soomes aastal 2018 ning kuulun Soome kutsekorraldajate  ühingusse.

Alustades väikeste sammudega, investeerides oma aega, tehes väikseid edusamme, suudad lõpuks saavutada oma suure tulemuse.

Kui tunned, et korrastamine tundub üle jõu käivat, siis saan aidata sul alustada väikeste sammudega ja luua korra oma elus. Investeerides aega ja tehes järjepidevalt edusamme, jõuad kindlasti oma eesmärkideni.

Olen siin, et toetada sind teekonnal meelerahu ja tasakaalu suunas.

Foto: Nele Tasane

Vähem on alati rohkem ning kaosele järgneb kord.

Kui su kodu on korras, peegeldub see ka sinu sisemises rahus!

Olen professionaalne korrastaja ja minu soov on, et saaksid tegeleda sellega, mis sulle tõeliselt meeldib ning nautida loogilist, selget ja tõhusat elu- või töökeskkonda. Mina olen siin, et aidata sul tuua ellu korda ja süsteemi. Pakun sulle toetust otsuste tegemisel, aitamaks loobuda ebavajalikest asjadest ning aidates luua korra ruumidest riiuliteni.

Aitan tuua su ellu meelerahu ja vabastada energiat ning aega, et saaksid keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline.