4 lihtsat näpunäidet vannitoa korras hoidmiseks

Lihtne ja tõhus asi, mida oma majas korrastada, on sahtlid.  See on imetabane, kuidas midagi nii väikest võib sinu igapäevaelu lihtsamaks muuta.

Vihje 1: puhasta

Nii lihtsalt, kui see kõlab, võta kõik asjad oma sahtlitest välja ja puhasta need. See kehtib toodete endi ja sahtli kohta! Soovid alustuseks puhast sisu, nii et see on hädavajalik!

Vihje 2: uuri sahtli sisu

Kontrolli aegumiskuupäevi ja viska välja kõik, mis on aegunud. Revideeri ka kõike, mida sa ei kasuta või millel on duplikaadid. Kui sa seda ei kasuta, puhasta või anneta (olenevalt kvaliteedist). Kui sul on midagi topelt, leia koht, kus seda hoida, et see ei võtaks su praeguses sahtlis väärtuslikku ruumi (kui selle jaoks ruumi pole).

Vihje 3: sorteeri

Mulle meeldib hoida kõike oma sahtlites kategooriate kaupa korraldatuna. Õnneks on mul suured sahtlid, nii et kõik mahub kenasti ära. Kasutan erinevaid sahtlijagajaid, mida leiab kõige soodsamalt Pepcost, samuti Ikea ja Jysk jm. Asju, mida ma igapäevaselt ei kasuta, hoian karpides.

Näpunäide 4: hoolda

See võib olla kõige olulisem näpunäide! Kui soovid, et vannituba näeks kena ja korras, hoia seda sama korras kui alustasid. Kontrolli 2. vihjest hooajaliselt aegunud tooteid ja/või esemeid, mida sa enam kasutada ei tohi!